Posted on

Engleska napreduje u osminu finala

U trećem kolu skupine B Svjetskog prvenstva 2022. Wales je igrao protiv Engleske. Foden je zabio svoj prvi gol na Svjetskom prvenstvu, Engleska je svladala Wales 3-0, prva se kvalificirala u skupinu, a Wales je posljednji ispao iz skupine.

Prvo poluvrijeme na obje strane nije bilo dovoljno uzbudljivo, Rashford je promašio niti jedan gol, Wales nije imao šanse, a na poluvrijeme se otišlo 0:0. U drugom poluvremenu Engleska je napravila iznenadni napor, Rashford u Engleske dres zabio je dva puta, a Kane je asistirao Fodenu za pogodak. Na kraju je Engleska nakon 90-minutne borbe svladala Wales s 3:0, a Engleska eliminirala Wales.Prva skupina u skupini prošla je u osminu finala, nokautirani protivnik bit će Senegal.

Što kažete na Wales protiv Engleske, jeste li gledali utakmicu? Vrlo uzbudljivo, što mislite, dobrodošli u komentar ispod! Želite li imati svoj unikatni dresovi za nogomet Naša web stranica može pružiti personaliziranu prilagodbu vašeg dresa, dobrodošli na konzultacije!