Posted on

Paris Saint-Germain izgubio je 1-0 od Bayern

U prvom kolu 1/8 finala UEFA Lige prvaka odigrana je važna utakmica protiv bundesligaša Bayerna na domaćem terenu. Messi i Neymar su startali zajedno. Mbappe je ušao s klupe za 57 minuta. Pariz je kod kuće izgubio od Bayerna 0-1.

U prvom poluvremenu Pariz se branio i kontranapadao, uz samo 1 šut u poluvremenu, Bayern je promašio 10 šuteva u poluvremenu, Ramos i Verratti puno puta ključno blokirali! U 53. minuti drugog poluvremena Koeman je zabio udarcem iz pete, u 63. minuti Choupo Moting u Bayer dresy 2023 zahvatio je stativu.U 77. minuti Mbappeov pogodak iz ofsajda proglašen je nevažećim.U 82. minuti Mbappe je zabijao iznova i iznova. Paval je izbačen zbog ofsajda, au sudačkoj nadoknadi Pavard je napustio teren s 2 žuta i 1 crvenim. Na kraju je Paris doživio niz od 3 poraza i izgubio prvo kolo. Messi je u ovoj utakmici imao 2 udarca, 0 udaraca prema golu i 0 asistencija, uz ocjenu 7,1 nakon utakmice.

Nagelsmann je ispitan zbog svojih javnih kritika igrača dok je Bayern München doživio tri uzastopna ligaška remija nakon zimske stanke. Srećom, Bayern je u zadnje 3 utakmice u raznim natjecanjima ostvario 3 uzastopne pobjede, dresovi za nogomet a država im se oporavila.

Dvije strane će sljedeći mjesec započeti drugi krug sukoba, a još uvijek postoji neizvjesnost oko toga tko će proći dalje.

Što mislite o ovoj igri, komentirajte ispod!