Posted on

Roma je preokrenula 3-1 i dobila 4 uzastopna gostovanja

Nastavlja se 12. kolo Serie A u sezoni 2022/23. Roma izaziva Veronu na stadionu Bentgotti.Ovu utakmicu sudi Juan Sacchi. U prvom poluvremenu Abraham je ispraznio vrata pa opet pogodio središnju stativu.Davydovic je ubacio i šutirao Zaniola i dobio isključenje.Na kraju utakmice Zaniolo je dopunskim udarcem izjednačio rezultat. U drugom poluvremenu Matić je glavom zabio na prečku i upisao asistenciju, a 18-godišnji tinejdžer u AS Roma dres Volpato zabio je i asistirao Shalawiju za pobjedu. Na kraju je Roma u gostima preokrenula Veronu s deset igrača 3-1, a Roma je u gostima ostvarila 4 uzastopne pobjede i vratila se među prva četiri.

Sastav ekipe:

Rim počinje: 1-Patricio, 23-Gianluca-Mancini (66’8-Matic), 6-Smolin, 3-Roger-Ibanez, 2-Karls Dopp, 4-Christante (46’92-Shalawi), 20-Madi- Kamara (83’14-Shomurodov), 59-Zalewski (57’11- Belotti), 7-Lorenzo-Pellegrini, 22-Zaniolo (57’62-Volpato), 9-Abraham nogometni dresovi komplet

Verona počinje: 1-Mondip, 27-Davidović, 21-Krai-Günter, 17-Cekellini (46’6-Xian), 5-Farauni, 61- Tamede, 4-Veloso (68’23-Manjani), 29-De Pauli, 18-Hongra-Ima (85’77-Ibrahim-Kakari), 30-Ya Ja-Karen (46’11-Lasania), 9-Thomas Henry (77’19-Jurić)