Posted on

West Ham je pobijedio Bournemouth 2-0 i tako se pomaknuo na 10. mjesto

Jutros u ranim jutarnjim satima završena je posljednja utakmica 13. kola Premier lige, a West Ham United rezultatom 2-0 u Bournemouthu.

U 45. minuti Bowen je ubacio iz desnog kuta, West Ham United dres Soucek glavom ubacio loptu u metež pred golom, a Zuma je glavom zabio za 1:0!

U 92. minuti Zemula je skrivio rukometaša kada je zabio ubačaj, a Ben Rahma je zabio za 2-0!

Na kraju je West Ham United svladao Bournemouth rezultatom 2-0 i izbio na 10. mjesto na ljestvici. Za najboljeg igrača utakmice proglašen je središnji branič West Ham Uniteda Zouma koji je postigao 1 gol i 2 ubačaja.

Bournemouth je ove sezone odigrao sedam utakmica u Premier ligi bez golova, najviše izjednačen s Wolvesima.

Arsenal je prvi u Premier ligi, Manchester City drugi, a Manchester United šesti. Vidi se da u Premier ligi ima još divovskih momčadi, a imaju puno navijača. Navijači nose odjeću timova oni navijaju. nogometni dresovi komplet navijaju za svoje omiljene timove, neki navijači nose odjeću svojih omiljenih igrača, a neki su dresovi prilagođeni vlastitim imenom i omiljenim brojem, ako tražite prilagođene nogometne dresove, mi smo dobar izbor!