Posted on

U 9. kolu Premier lige Liverpool je pobijedio Everton rezultatom 2-0

Počelo je deveto kolo Premier lige, a Liverpool i dalje plijeni veliku pažnju, ovu utakmicu odigrali su na svom terenu i također ostvarili dobar rezultat od 2-0 svladavši Everton. Liverpool je i dalje bio dobar, a Everton je također zažalio što je ostao čist.

Prvi pogodak na utakmici pao je u 74. minuti, Michael Keane je napravio igranje rukom u šesnaestercu, čime je Liverpool dobio priliku, Mohamed Salah je izveo jedanaesterac i lagano pogodio izbliza, Evertonov vratar bio je nemoćan, a Liverpool poveli i došli do prednosti od 1-0. Drugi pogodak stigao je u 97. minuti, a Liverpool je nastavio povećavati svoju prednost i uspješno ovjerio pobjedu. Darwin Núñez istrčao je do kraja sam s loptom i nesebično proslijedio Mohamedu Salahu koji je udarcem poentirao i zaključio prekrasan dupli klik. Liverpool je na kraju utakmice svladao protivnika Everton rezultatom 2-0. Navijači u Liverpool dres 2023 na terenu također su bili jako uzbuđeni zbog ovog rezultata.

Trenutni rekord Liverpoola i dalje je vrlo konkurentan u ovosezonskoj utrci za naslov prvaka Premier lige. Potpuno je drugačiji od rezultata prošle sezone, što također daje veliku nadu navijačima. Ujedno, njihova pobjeda je i privremeno dovela tenisku reprezentaciju na vrh Premier lige.Dapače, Liverpool je mogao postići bolje rezultate u ovoj utakmici, ali su njihove greške također dovele do propuštanja mnogih prilika.Stoga, u sljedećim utakmicama , u tim se aspektima još treba prilagoditi i obratiti pozornost.Iako je Liverpool od početka ušao u žestoku ofenzivu, ako se ne postupa dobro s detaljima, protivnik ga lako može savladati.

Liverpoolova sljedeća utakmica je Europska liga 27. Protivnik im je Toulouse. dresovi za nogomet Nadam se da mogu imati privlačniju i uzbudljiviju igru.