Posted on

U 28. kolu Premier lige Chelsea je svladao Newcastle United rezultatom 3-2

U tijeku je 28. kolo Premier lige, a veliku pozornost izazvao je susret između Chelseaja i Newcastlea, te je u prognozama prije utakmice teško predvidjeti ishod te utakmice, uostalom, prema snazi ​​i posljednjem stanju, nemoguće je reći tko je bolji. , tko ima veće šanse za pobjedu? Naravno, rezultat utakmice bio je jedan gol razlike. Chelsea je kod kuće svladao Newcastle 3-2 i pobijedio.

Prvi pogodak na utakmici pao je u 6. minuti.Cole Palmer pucao je iz daljine iskosa prema golu.Nicolas Jackson je u prolazu dodirnuo loptu petom i ubacio je u gol.Chelsea je poveo. Do prednosti od 1-0 na otvaranju. Drugi pogodak pao je u 43. minuti, Alexander Isak primio je dodavanje od suigrača s vanjske strane, pretrčao nekoliko koraka s loptom, izbjegao ubačaj, a potom iskosa izravno zabio i pomogao gostujućoj momčadi da se oporavi. iz nepovoljnog položaja. , utakmica je došla do izjednačenja 1-1. Treći pogodak pao je u 57. minuti, Cole Palmer je iz daljine pogodio i Chelseaju ponovno poveo, a dvije su momčadi upisale 2-1. Četvrti pogodak pao je u 76. minuti. Mykhaylo Mudryk je driblao loptu i kontinuirano dodavao. Vratar Newcastlea je jurnuo naprijed i presjekao. Međutim, Mykhaylo Mudryk se brže izmicao, a zatim uspio u prazan gol i tako još jednom pomogao Chelseaju da poveća svoju prednost. dresovi za nogomet utakmica je došla do 3-1, vidjevši da vrijeme istječe, Newcastle United također je osjetio pritisak i krenuo u protunapade. Posljednji pogodak bio je u 90.minuti.Jacob Murphy je pogodio iz pretjeranog kuta,koji je pomogao gostujućoj momčadi da nadoknadi minus.Međutim, završilo je i vrijeme utakmice i Newcastle više nije imao vremena za povratak.Na kraju su izgubili od Chelsea 2-3.

Utakmica je bila vrlo uzbudljiva, iako se stanje Newcastle Uniteda popravilo, ipak je uzalud predana Chelseaju.