Posted on

U 27. kolu Premier lige Arsenal je svladao Sheffield United sa 6:0

27.kolo Premier lige počelo je sjajno.Ova utakmica je bila Arsenalov izazov za Sheffield United.Arsenal je bio u jako dobrom stanju.Na kraju su lako svladali Sheffield United sa 6-0.Nakon utakmice zauzeli su prvo mjesto u Premier ligi Liga.Samo 1 bod razlike između drugoplasiranog Manchester Cityja i samo 2 boda razlike od Liverpoola Nije nemoguće vratiti se na vrh ljestvice.

Prvi pogodak na utakmici pao je u 5. minuti. Martin Ødegaard, nositelj Arsenal dres s brojem 8, primio je bočno dodavanje od svog suigrača. Izravno je gurnuo i zabio, pomažući Arsenalu da povede 1-1.0. Drugi pogodak pao je u 13. minuti, a Bogle je autogolom pred golom pomogao Arsenalu da postigne gol za 2:0. Treći pogodak pao je u 15. minuti.Gabriel Martinelli je sjajnim dodavanjima surađivao sa svojim suigračima i gurao vratnicu pred gol te tako još jednom pomogao Arsenalu da poveća svoju prednost.Iako je utakmica tek počela ne tako davno, Arsenal je već imao A Vodstvo od 3 pogotka uvelike je utjecalo na moral Sheffield Uniteda i postalo je vrlo teško vratiti se. Četvrti pogodak pao je u 25. minuti, Kai Havertz primio je dodavanje suigrača u kaosu, primio loptu na korak do gola i pronašao pravu priliku izbjegavši ​​ubačaj igrača i vratara Sheffield Uniteda, zabio s jedan udarac i povisili rezultat na 4-0.Već su do kraja prvog poluvremena stekli veliku prednost.Arsenal je bio siguran u pobjedu,a golovi u prvom poluvremenu i dalje nisu prestajali.U 39.minuti Declan Pogodio je i Rice i rezultat je bio 5-0.

Posljednji pogodak pao je u 58. minuti drugog poluvremena.Kai Havertz je asistirao, a Ben White je primio loptu i zabio. nogometni dresovi komplet Arsenal je poveo 6-0.Ovaj pogodak služio je kao završnica do kraja utakmice, dok je Sheffield United postigao 0 golova.lopta.