Posted on

De Bruyne i Haaland zajedno su zabili četiri puta, stvarajući mit o vrhuncu

Četvrtfinale nogometnog kupa bilo je vrlo žestoko, Manchester City i Luton na gostovanju kod kuće stvorili su vrhunac mita i odigrali prekrasnih 6-2.

Samo 3 minute nakon početka utakmice, Haaland, u Manchester Cityj dres s brojem 9, zabio je uz pomoć De Bruynea s brojem 17. Ovako brz gol rijetko se viđa u finalima. Petnaestak minuta kasnije, u 18. minuti utakmice, De Bruyne je ponovno asistirao, a opet Haaland pogodio i drugi pogodak za Manchester City. U 40. minuti De Bruyne je upisao tri asistencije, a Haaland tri pogotka zaredom. U ovoj utakmici je vrhunska suradnja Haalanda i De Bruynea zapela za oko svim navijačima i igračima na terenu i zasluženo je bila najbolji igrač utakmice.

Četvrti pogodak stigao je u 45. minuti kada je Jordan Clark vratio za 1 bod Lutonu. dresovi za nogomet U 52. minuti Clark dva puta strijelac i još jedan pogodak. U 55. minuti De Bruyne i Haaland po četvrti put zabijaju zajedno i izazivaju ovacije publike. U 58. minuti Seat B asistirao je Haalandu i stvorio vrhunac uspjeha petog sina. U 73. minuti 8-Kovacic opet je pogodio udarcem iz daljine i na koncu završio rezultatom 6-2.