Posted on

Argentina pobijedila Curacao u prijateljskoj utakmici, zabiti 7 golova je previše!

Dana 29. ožujka započela je vrlo strastvena prijateljska utakmica. Dvije strane bile su Argentina i Curacao. Kao veteranska momčad, Argentina možda ne bi bila iznenađena pobjedom. 7 golova i 0 protivnika, takav je jaz još uvijek vrlo iznenađujući. Vjerujem da je Curacao također je velika sreća što je ovo prijateljska utakmica.

Prvi pogodak na utakmici došao je u 20. minuti kada je Lionel Messi, koji je nosio Argentina dres, dodao loptu Lionelu Messiju za 1 bod. Drugi pogodak došao je tri minute kasnije, lijepim udarcem glavom Nicolasa Gonzaleza na gol za 2-0 za Argentinu u 23. minuti. Deset minuta kasnije Argentina je postigla i treći gol, dodavanje Nicolása Gonzaleza do Lionela Messija koji je opalio u dalji kut. Četvrti pogodak stigao je 3 minute kasnije, kada je Lionel Messi dodao loptu do Enza Fernandeza, a potom i zabio udarcem iz daljine, a može se reći da su se jedan za drugim sretno grlili argentinski igrači. Sljedeći gol bio je 3 minute kasnije.Može se reći da kada se uključi prekidač gola, Argentina će zabijati golove jedan za drugim.Curacao je jako zavidan, a ovo je tek 39. minuta igre.Argentina je već zabila golove. S 5 golova pobjeda je zapečaćena.Osjećam da koliko god se Curaçao trudio u preostalom vremenu, teško će se vratiti. Vrijedi spomenuti da je peti gol ipak zabio Lionel Messi.Nakon toga obje strane su ušle u relativno mirno razdoblje.Argentina nije zabila gol, a Curacao niti jedan gol.I ja sam se trudio, ali Argentina nijednom nije dala šansu, a zadnja dva pogotka postignuta su u 78. i 87. minuti.

Što mislite o ovoj igri, dobrodošli u komentar ispod, želite li imati dresovi za nogomet poput igrača? Ili dres s vlastitim imenom ispisanim na njemu, možemo pružiti prilagođene usluge, ako imate bilo kakvih pitanja, slobodno nas kontaktirajte!