Posted on

Kvalifikacije za Europsko prvenstvo, Španjolska je pobijedila Škotsku 2-0

Počele su kvalifikacije za Europsko prvenstvo.Ovaj put su igrali protiv Španjolske i Škotske.Konačni rezultat je bio da je Španjolska kod kuće svladala Škotsku rezultatom 2-0.Iz ove perspektive rezultat stvarno znači da je Škotska usamljena i Španjolska imat će novu sezonu. Izvedba je još uvijek izvanredna.

Prvi pogodak na ovoj utakmici pao je u 73. minuti, odnosno prije toga su se dvije momčadi žestoko borile i pokazale dosta snage, ali niti jedna momčad nije dopustila drugoj strani da uspješno postigne pogodak.U 73. minuti Navas je dodao loptu. u centar s desne strane, a Álvaro Morata je glavom zabio tik pred gol.Iako je i sam upao u gol, pomogao je Španjolskoj da dođe do prvog gola, a na kraju je došlo i do suštinskog rezultata.Prednost. Onda je u 86. minuti Sancet šutirao nešto u kaosu pred golom i još jednom pomogao Španjolskoj da poveća svoju prednost.U ovom trenutku, rezultat plus preostalo vrijeme, može se reći da Škotska nema šanse za povratak. na kraju su dvije momčadi završile s 2. Utakmica je završila pri -0, a Španjolska je pobijedila.

Naime, dvije momčadi su tijekom utakmice imale i drugih prilika za postizanje golova, ali su ili pogodile vratnicu ili promašile gol.U Škotskoj se čak dogodio i ofsajd koji je zasmetao vrataru.Na kraju gol proglašen je nevažećim, zbog čega je Škotsku na kraju očistila Španjolska. dresovi za nogomet No, u svakom slučaju, Španjolska je primila dva gola, a prednost pobjede je i dalje bila ogromna i nije učinila utakmicu dosadnom, iako se sve dogodilo u posljednjoj minuti.

Zapravo, bilo je puno grešaka u ovoj utakmici, tako da niti jedna momčad nije dobro odigrala ovu utakmicu. Nadam se da će se moći popraviti u budućnosti. Škotska može vratiti svoj pobjednički niz, a španjolska momčad također mora biti energična i dobro igrati u sljedećim utakmicama.