Posted on

Liverpool je primio prvi gol u 4 od 6 utakmica ove sezone, ali se uspješno vratio.

Mediji su objavili informacije o utakmicama Liverpoola ove sezone.Mora se reći da je Liverpool u odnosu na prošlu sezonu ove sezone pokazao jako dobre rezultate i do sada je ostvario veliki broj pobjeda. U netom završenoj utakmici protiv Linza slavili su 3:1, iako Liverpool nije zabio prvi pogodak, na kraju su uspjeli prestići.

A ako pogledamo nedavne podatke Liverpoola o utakmicama, vidjet ćemo da u većini utakmica u novoj sezoni nisu zabili prvi gol, ali su se onda uspješno vratili, s velikim zaostatkom pobijedili suparnike i izborili finale pobjeda.. Prema statistici, od 6 utakmica odigranih ove sezone, Liverpool je primio prvi gol u 4 utakmice, ali je onda preokrenuo i sve dobio. Pobijedili su Bournemouth 3-1, Newcastle 2-1, Wolvese 3-1 i Linz 3-1.

U danas završenom prvom kolu grupne faze Europske lige na ovaj su način svladali Linz, a sumirajući utakmicu, trener Liverpoola Jürgen Klopp smatra da nema ništa loše u zaostatku u prvom poluvremenu, rekao je: Igrači Možda niste mislili da je prvo poluvrijeme bilo dobro, ali to nije istina, igrali smo dobro.

Jürgen Klopp rekao je da je u poluvremenu rekao svojim igračima da ostanu samopouzdani i da je bilo mnogo prilika da se preokrene utakmica.Na svu sreću momčad je konačno izvršila taj zadatak.

Ova pobjeda je ujedno bila i 50. pobjeda Liverpoola predvođenog Jürgenom Kloppom u Europskom ratu. Njemački trener, koji vodi Liverpool od listopada 2015., samouvjereno je ustvrdio da je čak i ako je brojka od 50 na kraju grupne faze Europske lige ove sezone najbolji trener u povijesti momčadi. dresovi za nogomet

Nadam se da će Liverpool moći održati tako dobro stanje u budućnosti i marširati prema finalu.