Posted on

U 15. kolu Premier lige Tottenham je s 1-2 dobio West Ham United

Počelo je 15. kolo Premier lige. Ovoga puta Tottenham će na domaćem terenu odmjeriti snage s West Ham Unitedom. Vanjski svijet je u prognozama prije utakmice bio optimističniji u vezi s jačim Tottenhamom. Neočekivano su poraženi 2-2. od West Ham Uniteda 1 rezultat, a ova je utakmica također bila prekrasan povratak za West Ham United. Nasuprot tome, nedavni rezultati Tottenhama bili su vrlo loši. Ova utakmica ipak nije uspjela riješiti situaciju. dresovi za nogomet U proteklih 5 kola Tottenhamovih utakmica, rezultati su bili 1 remi i 4 poraza bez pobjede. Dobili su to samo od Manchester Cityja. Dobili do 1 boda.

Prvi pogodak na utakmici pao je u 11. minuti, Pedro Porro je s desne strane ubacio u centar, a Romero u Tottenham dres s brojem 17 uzeo loptu i glavom izravno zabio za vodstvo Tottenhama. Do 1-0, ali ta prednost nije potrajala, a West Ham United ih je ipak sustigao. Drugi pogodak pao je u 54. minuti Mohammed Kudus je iz daljine pucao izvan šesnaesterca Lopta je prošla pored dvojice igrača Tottenhama i potom se prelomila do Jarroda Bowena koji je iz neposredne blizine direktno udario loptu i pomogao West Ham Unitedu da se vrati. i rezultat je bio izjednačen na 1-1. Nakon toga, smanjivanjem minutaže, niti jedna momčad nije postigla gol i ušla u kritični meč loptu, no na kraju je West Ham United uspješno došao do pogotka. U 76. minuti Udogie je napravio autogol koji je još više olakšao West Ham United, poklon u kritičnom trenutku, James Ward-Prowse koji je uhvatio loptu prvo je gurnuo lijevom nogom i pucao. na neutralnoj stativi. Nakon što se lopta odbila unatrag, krenuo je nadoknaditi udarac, ali vratar Tottenhama koji je došao ubaciti nije uspio obraniti na vrijeme. James Ward-Prowse je zabio izravno u praznu mrežu, pomogavši ​​West Ham Unitedu da postigne pogodak Preokret 2-1.U posljednjem vremenu Tottenham nije uspio izjednačiti.Pobjednički gol, West Ham United je dobio utakmicu.