Posted on

UEFA Liga prvaka-AC Milan poraz od Porta 0-1

U 20:00 sati po lokalnom vremenu 19. u Portugalu, natjecanje je počelo trećeg dana utakmice skupine B UEFA Lige prvaka sezone 2021/22. AC Milan je izgubio 0:1 na gostovanju kod Porta, a Dias je zabio. AC Milan je doživio niz od tri poraza. AC Milan dres

Ovo je 10. europska utakmica između ove dvije momčadi. Prije toga, AC Milan je imao 4 pobjede, 3 remija i 2 poraza. Ovo je 9. posjet AC Milana Portugalu u Europskom ratu. 8 puta prije, 1 pobjeda i 7 remija ostali su neporaženi. Tonali, Kjaer, Kronic i Leo se rotiraju. dresovi za nogomet

Samo 5 minuta igre Dias je probio na 25 metara i snažnim udarcem pogodio lijevu stativu. Leo je ubacio s lijeve strane kaznenog prostora, a Giroud glavom s desne strane malog šesnaesterca.

Porto je prekinuo mrtvu poziciju u 65. minuti. Taremi, koji je pao na rub šesnaesterca, zaustavio je loptu, a Dias, koji se nadovezao, pucao je u donji desni kut. Od tada, AC Milan nije mogao organizirati prijeteću ofenzivu kako bi povratio rezultat. dresovi prodaja

AC Milan (4-2-3-1): 1-Tatarusanu; 2-Kalabrija, 23-Tomori (59′, 13-Romanoli), 24-Kyar, 5-Toure (58′, 20-Caruru); 4-Ben Nasser, 8-Tonnali (66′, 41- Bakayoko); 56-Sallemax, 33- Kronić (82′, 27-Mardini), 17-Leo; 9-Giro (58′,11-Ibrahimović)