Posted on

AC Milan 2-1 za 3 uzastopne pobjede

U 10. kolu Serie A u sezoni 2022/23 AC Milan je u gostima pobijedio Veronu rezultatom 2-1, a AC Milan je ostvario 3 uzastopne prvenstvene utakmice.

Nedugo nakon otvaranja Leo u bijelom dresu gostujućeg AC Milan Drugi dres natjerao je Velosa na autogol, a potom je Günter izjednačio rezultat. Nakon promjene strana u drugom poluvremenu, Pioli je odmah zamijenio Origija i Rebića kako bi pojačao napad. U 82. minuti zabio je Tonali. Nakon posljednjih 90 minuta AC Milan je u gostima pobijedio Veronu rezultatom 2-1

AC Milan je u zadnjih 7 mečeva protiv Verone ostvario 5 pobjeda i 2 remija. Ovo je 61. međusobni okršaj Serie A. AC Milan je imao 29 pobjeda, 21 remi i 10 poraza, uključujući 12 pobjeda u gostima, 8 remija i 10 poraza. Adley se okreće.

postrojavanje

Verona: 1-Montipo, 6-Xian, 21-Gunter, 23-Magani, 5-Farauni, 61-Tameze (65’18-Ima), 4- Veloso, 29-De Pauli, 7-Verdy (70’30- Karen), 10-Hrustić (54’20-Piccoli), 9-Thomas Henry (5’19- Đurić).

Čestitam AC Milanu, nadam se da će biti tako uspješan i u budućnosti. Nudimo dresovi za nogomet po mjeri, a ako tražite prodavača, mi smo dobar izbor.