Posted on

U 20. kolu Premier lige Arsenal je izgubio 1-2 od Fulhama

U 20. kolu Premier lige završena je utakmica između Arsenala i Fulhama, a konačnim rezultatom Arsenal je na gostovanju izgubio od Fulhama rezultatom 1-2, što je još jednom pokazalo nestabilnost snage Arsenala. Trenutna situacija je takva da im je plasman na ljestvici pao na 4. Iako je Fulhamov plasman još ružniji, još uvijek mogu zadržati Arsenal.

Prvi pogodak na utakmici pao je u 5. minuti, udarac Gabriela Martinellija obranio je protivnički vratar, no Bukayo Saka, koji je u Arsenal dres s brojem 7 čuvao vrata, ipak je pokupio loptu, a potom lagano Laganim udarcem izravan pogodak i Arsenal je poveo 1-0. Ovo je, može se reći, početak iz snova. Međutim, na kraju ipak nisu uspjeli pobijediti. Čekao se Fulhamov protunapad. Zapravo, kad sam prvi put vidjeli su to navijači Svi su mislili da će Arsenal zbog gola zapaliti moral i lako dobiti utakmicu.Neočekivano, Fulhamov moral je zapalio.

Drugi pogodak stigao je u 29. minuti, Raúl Jiménez primio je dugi pas s lijeve strane svog suigrača, a potom uspješno uhvatio bod i poentirao među brojnim horizontalnim igračima koji su grabili loptu i jurili u obranu.Ovaj pogodak pomogao je Richu Lemu uspješno izjednačila utakmicu i rezultat je izjednačen na 1-1. nogometni dresovi komplet Treći pogodak pao je u 69. minuti, a Bobby Reid je u haosu pred golom uspješno uhvatio loptu i zabio te pomogao Fulhamu da poveća svoju prednost i povede 2-1.

Zatim do kraja utakmice ni Arsenal ni Fulham više nisu zabili, ali je Fulham i ovog gola zadržao vodstvo.Na kraju utakmice Fulham je slavio, a Arsenal opet izgubio., pozicija na vrhu Premier lige je postaju sve udaljeniji. Ovaj rezultat je vrlo razočaravajući.