Posted on

AC Milan je pobijedio Cagliari 4-1 u četvrtfinalu Coppa Italia

Završeno je četvrtfinale Coppa Italia. Konačan rezultat je da je AC Milan kod kuće svladao Cagliari 4-1. Ne samo da su pobijedili s velikom prednošću, već su i uspješno prošli u osminu kola. Jaki, suprotstavit će se jačih protivnika.

Prvi pogodak na utakmici pao je u 29. minuti, Theo Hernández je visoko iskosa ubacio prema golu, Luka Jović, koji je uspješno zaustavio loptu, uspio je iz blizine pod pritiskom protivnika i ubačajem vratara. Zabio je i pomogao AC Milanu da povede u pobjedi od 1-0. Drugi pogodak pao je u 42. minuti, bio je spoj iz snova između Thea Hernándeza i Luke Jovića, nakon uspješnog dodavanja Theo Hernández je proslijedio loptu do Luke Jovića koji je sustigao loptu s desne strane gola. klizač zabio i još jednom pomogao AC Milanu da poveća svoju prednost, dok je Luka Jović također dobio dvostruki udarac. Treći pogodak pao je u 50. minuti, 19-godišnji Traoré legao je u kaos ispred gola i zabio svoj prvijenac u AC Milanu, čime je ujedno i rezultatsku razliku doveo na 3. Zaostatak -0, iako je nedugo nakon početka drugog poluvremena, vjerojatnost Cagliarijeve pobjede postala je mala. Četvrti pogodak pao je u 88. minuti. Nakon što je primio dodavanje od svog suigrača, Paulo Azzi je driblao loptu prema golu, a zatim pucao iz daljine. Uspješan pogodak konačno je pomogao Cagliariju da vrati neke nedostatke i izbjegne Unatoč sramoti da je nula -blokiran, utakmica je došla do 3-1. Posljednji pogodak pao je u 91. minuti. Rafael Leão, nositelj AC Milan dres s brojem 10, primio je dodavanje i ubacio loptu unutra. Izbjegao je protivnički ubačaj i zabio izravno iz daljine, pomogavši ​​AC Milanu da zapečati pobjedu. , te je na kraju utakmica završila rezultatom 4-1.

Može se reći da je ova utakmica bila rijedak vrhunac za AC Milan tijekom ovog razdoblja. dresovi za nogomet Navijači koji su je propustili moraju pogledati reprizu.