Posted on

U 25. kolu Serie A Milan je izgubio 2-4 od Monze

Uzbuđeno je počelo 25. kolo Serie A. Ovaj put je AC Milan izazvao Monzu u gostima. Rezultat je bio prilično neočekivan. AC Milan je izgubio 2-4 od Monze. Nije im preostalo ništa drugo nego pretrpjeti poraz koji im je omogućio poboljšati svoj plasman u Serie A. Više frustracija.

Prvi pogodak na ovoj utakmici pao je u 45. minuti.Može se reći da je intenzivno prvo poluvrijeme konačno dalo rezultata, no i ovaj pogodak je postigao Matteo Pessina iz jedanaesterca, a zatim se ušlo u prvo poluvrijeme. , Motta je pucao iz visokog kuta nakon što je izbjegao ubačaj igrača AC Milana ispred. Uspješan pogodak pomogao je momčadi da dođe do prednosti od 2-0. Nakon pogotka, Motta je sretno slavio svojim akcijama. Početkom drugog poluvremena AC Milan se zagledao u pritisak i krenuo u protunapad, au 64. minuti Olivier Giroud u AC Milan dres s brojem 9 zabio je pred gol i konačno pomogao AC Milanu da se vrati u minus. , a utakmica je ušla 2-1. Četvrti pogodak pao je u 88. minuti, Christian Pulišić je zabio udarcem i konačno izvukao momčad iz poraza, dvije su momčadi izjednačile na 2:2, no Monza je u sudijskoj nadoknadi zabila još dva pogotka. Nade AC Milana u pobjedu potpuno su raspršene. . Dva pogotka postignuta su u 90. odnosno 96. minuti. Uzastopni golovi u kratkom vremenu također su uhvatili AC Milan nespremnog. Navijači su također bili vrlo iznenađeni. Na kraju je utakmica završila. Monza je uvjerljivo pobijedila s rezultat 4-2.

Vrijedi spomenuti da je u 51. minuti ove utakmice Luka Jović tijekom obračuna ošamario suparnika i odmah dobio žuti karton od suca, a nakon intervencije VAR-a,dresovi za nogomet sudac je osobno gledao ponovljenu utakmicu i odlučio poništiti žuti karton i promijeniti odluku Crveni karton izravno izbacio Luku Jovića U ovom trenutku AC Milan ne samo da je gubio 0-2, već je bio i u dilemi igrača manje.