Posted on

Chelsea je preokrenuo Crystal Palace 3-1

U 24. kolu sezone Premier lige 2023-24, Chelsea je preokrenuo Crystal Palace 3-1 u gostujućoj utakmici, prekinuvši svoj niz od 2 poraza u ligi i popevši se na deseto mjesto na ljestvici.

U prvom poluvremenu dalekometni udarac Ayewa vratar je lako oduzeo, nisko je oduzeo i Mateta, Lerma je udario svjetski val, a Gallagherov udarac promašio. U drugom poluvremenu, Gallagher je pogodio iz voleja, Palmer je promašio šut iz daljine, Chilwell je pucao visoko, Gallagher je postigao u nadoknadi vremena, a Enzo je pogodio. nogometni dresovi Na kraju je Chelsea preokrenuo Crystal Palace 3-1.

U drugom poluvremenu igra se promijenila, a Nkunku je ušao kao zamjena, zamijenivši Maduekea. U 47. minuti Chelsea je zabio! Gusteau je uputio centaršut s desne strane, a Gallagher, koji je ostao otvoren u sredini, poput topa iz voleja zakucao loptu u gol. Ovaj udarac je bio vrlo snažan i savršeno izveden. Obje su se strane vratile na istu početnu liniju. Tri minute kasnije, Palmer je ubacio loptu i iz voleja pogodio u bliži kut, ali je udarac promašio.

U 61. minuti Chelsea je nastavio s izmjenama, a umjesto Thiaga Silve ušao je Colwell.
Nakon prekida niza od dva poraza, Chelsea se čudesno vratio, a navijači koji su nosili Chelsea dres slavili su na mjestu događaja.