Posted on

U finalu talijanskog Superkupa Inter je pobijedio Napoli 1-0

Finale talijanskog Superkupa održano je u Saudijskoj Arabiji. Dvije strane bile su Inter Milano i Napulj. Bilo je jako iščekivano prije početka utakmice. Nije bilo velike razlike u snazi ​​između dvije momčadi, pa se činilo da će utakmica biti vrlo intenzivan Kao što se i očekivalo, ovo je utakmica odlučena u posljednjoj minuti. Konačni rezultat bio je da je Inter Milano porazio Napulj 1-0 i također osvojio talijanski Superkup treću godinu zaredom.

Jedini pogodak na utakmici pao je u 91. minuti. Benjamin Pavard je s desne strane uputio loptu prema golu. Kapetan Lautaro Martínez pogodio je iz blizine. Pobjednički pogodak raznježio je igrače milanskog Intera. Vrlo uzbuđen, Lautaro Martínez također sretan skinuo Inter Milan dres s brojem 10 i otrčao proslaviti.

Dobro je prihvaćen i glavni trener milanskog Intera Simone Inzaghi, koji je vodio momčad do tri uzastopna naslova prvaka, a njegov ugled i vrijednost su se udvostručili. Na prijašnjim ljestvicama po broju osvojenih Superkupova, milanski Inter nije uspio osvojiti naslov prvaka, 8 puta je bio na drugom mjestu i samo 1 put je zaostajao za Juventusom na vrhu ljestvice. Šampionski trofej morali su dotaknuti s njihove ruke.Šteta što ga na kraju nisam mogao podići. Međutim, nakon što je trenirao Simone Inzaghi, momčad se dosta promijenila, ova borba za bogove ga je gurnula na vrhunac trenerske karijere.Kao trener milanskog Intera osvojio je peti talijanski Superkup i postao prvi osoba u povijesti!

Naime, Napolijev glavni trener Walter Mazzarri prethodno je trenirao milanski Inter od travnja 2013. do studenog 2014., tako da je vrlo dobro poznavao milanski Inter. nogometni dresovi Ovaj put se zapravo jako dobro nosio s Deyeom, barem nije dopustio milanskom Interu da dobije priliku Prednosti nije bilo, ali nezabiti gola postao je problem, na kraju su izgubili od svog starog kluba za jedan gol.