Posted on

Prijateljska utakmica, Inter Miami izgubio je 3-4 od Al-Hilal Saudi

Navijači su imali ugodnu prijateljsku utakmicu.Inter Miami predvođen Lionelom Messijem igrao je protiv Al-Hilal Saudi iz Saudijske Arabije.Proces je bio vrlo uzbudljiv i bilo je mnogo golova.Konačni rezultat je Inter Miami izgubio 3-4 od Rijada Crescent. , ovaj rezultat bi mogao biti iznad očekivanja mnogih navijača. Uostalom, MLS je moćniji od Super lige. Miami International ne samo da ima Lionela Messija, već i druge moćne igrače, ali i Al-Hilal Saudi je igrao svojim stilom Uostalom, vode iu poretku u svojoj diviziji.

Recimo o tri pogotka Miamija u ovoj utakmici. Prvi je bio u 34. minuti, prazan gol Luisa Suáreza, ali u to vrijeme Al-Hilal Saudi već je postigao više golova. Drugi pogodak pao je u 53. minuti, a Lionel Messi lako je pogodio kao šuter, pomažući momčadi da povrati neke nedostatke. Treći pogodak pao je u 54. minuti, Lionel Messi, nositelj broja 10 u Inter Miami dres , asistirao je Ruizu za postizanje pogotka i izjednačio rezultat na 3:3, no Riyadh Crescent je u kontranapadu matirao Miami International. Ritam golova a posljednji pogodak uspješno je donio momčadi pobjedu od 4-3.

Al-Hilal Saudi postigao je tri pogotka u prvih 10 minuta, 12 minuta i pred kraj prvog poluvremena, a posljednji gol bio je prekrasan pogodak u 89. minuti.nogometni dresovi Na kraju je Inter Miami naišao na odlučujući šut Al-Hilal Saudija i propustio pobjedu. Srećom, bila je to prijateljska utakmica koju su obje momčadi odigrale relativno lako, Riyadh Crescent je od početka bio u vrlo dobroj formi, iako je Inter Miami izdržao ritam, ali je na kraju ipak izgubio pobjedničkim golom.