Posted on

U 20. kolu La Lige Real Madrid je svladao Getafe rezultatom 2-0

Završena je utakmica 20. kola La Lige između Real Madrida i Getafea, a konačnim rezultatom Real Madrid je na svom terenu svladao Getafe rezultatom 2-0 i slavio. Nakon završetka sezone, branič Real Madrida Lucas Vázquez rekao je da momčad mora nastaviti održavati ovo stanje.

Prvi pogodak na utakmici pao je u 16. minuti, Lucas Vázquez, nositelj broja 17 u Real Madrid dres, proslijedio je loptu u sredinu, Joselu je glavom zabio točno pred vrata i pomogao ekipi da dođe do 1-0. od olova. Drugi gol pao je u 57.minuti.Vinicius Junior je upisao asistenciju.Joselu je dva puta pogodio i opet pogodio.Real Madrid je došao do prednosti od 2:0.Nakon toga dvije momčadi više nisu zabijale.Real Madrid se oslanjao na ova dva pogotka izdržao do kraja utakmice i na kraju pobijedio, dok je Getafe žalio što mu je uskraćen čisti gol.

Lucas Vázquez je nakon utakmice prihvatio intervju s medijima i govorio o izvedbi utakmice. Lucas Vázquez je rekao: Znamo da ćemo, ako možemo pobijediti, biti na vrhu lige. Znali smo i da će utakmica biti teška, ali uspjeli smo, zadržali smo samopouzdanje i jako puno radili svih 90 minuta. Jako smo stabilni u ligi i energija je odlična. Moramo tako nastaviti jer su sljedeća dva tjedna vrlo važna. U obrani cijela momčad igra na visokoj razini. dresovi za nogomet Dobro smo se branili, puno trčali i dobivali okršaje. Ova momčad je jako dobra i igrači koji dobiju priliku će nastupiti i to čini cijelu momčad boljom.

Učinak Real Madrida ove sezone bio je vrlo stabilan. Veselim se njihovoj sljedećoj utakmici i nadam se da ću navijačima donijeti iste uzbudljive operacije.